czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 stycznia 2007
  • wyświetleń: 6334

XV Finał WOŚP!

W drugą niedzielę 2007 roku po raz kolejny wystartuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Na 14 stycznia planowanych jest mnóstwo atrakcji, z których dochód zostanie przekazany na rzecz dzieci poszkodowanych w wypadkach. Część uzbieranej sumy trafi ponadto na naukę pierwszej pomocy, dziedziny, w której w Polsce wciąż jest dużo do zrobienia.

Początek imprezy przewidziano na godzinę 12.30. Koncerty oraz główne uroczystości odbędą się na Placu Targowym w Czechowicach-Dziedzicach.

Do godzin wieczornych dla mieszkańców miasta będą wystepować: Big Band „Con Fuoco”, Jimmy Esposito, Tabu, Freedom oraz Karolina Kidoń z zespołem, Sebastian „Biały” Białek, Banshee, Avalanche, Drzazger & Grzegorz eS, a także Arkapark.

O godzinie 20.00 przewidziano tradycyjne puszczenie "światełka do nieba".

Podczas trwania koncertu odbędą sie licytacje gadżetów WOŚP, płyt i plakatów z autografami znanych postaci oraz wielu innych ciekawych rzeczy. Ponadto zobaczymy pokaz żonglerki ogniem, paradę starych samochodów. Oczywiście nie zabraknie również stoisk gastronomicznych, a na ulicach miasta będzie można spotkać kwestujących wolontariuszy.

new / czecho.pl

----------------------------------------

Program WOŚP w Czechowicach-Dziedzicach:

12:30- 14:30
Big Band "Con Fuoco"
Jimmy Esposito

14:30-18:30
Tabu
Biały
Freedom
Drzazger i Grzegorz eS
Karolina Kidoń z zespołem Puste Biuro

18:30
Banshee

20:00
Światełko do nieba

20.10
Arkapark
Avalanche

Oprócz programu muzycznego przygotowaliśmy wiele innych atrakcji: licytacja gadżetów WOŚP, płyt, koszulek, plakatów z autografami znanych zespołów i sportowców

13:30-17:30
Pokaz CAPOEIRY w wykonaniu CAPOEIRA UNICAR Bielsko-Biała
Pokaz akrobacji samochodowej, konkursy i przejazdy samochodów rajdowych zorganizowane przez członków Automobil Klubu Śląskiego i Beskidzkiego
Wóz bojowy Państwowej Straży Pożarnej z 30 metrową drabiną - możliwość wyjazdu drabiną po zlicytowaniu bądź wpłacie pieniędzy do puszki
Parada i pokazy z konkursami w wykonaniu grupy " Cartoon Trabant"
Pokaz akrobacji samochodowej i "Palenia Gumy" w wykonaniu grupy 3S
Parada i pokaz wozów bojowych z grupy miłośników pojazdów militarnych z Bielska-Białej

19.30
Fireshow - pokazy żonglerki ogniem z towarzyszeniem grupy bębniarzy
oraz wiele innych atrakcji.

Źródło: MDK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.