czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 lutego 2019
  • wyświetleń: 2098

"Młodym być i nic więcej" - koncert jubileuszowy Movimento Plus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

W ramach Karnawałowego Ogródka Teatralnego KOT 2019 zapraszamy 23 lutego o 16.00 na koncert z okazji 5 -lecia zespołu Mowimento Plus "Młodym być i nic więcej".

Reklama

Inicjatywa stworzenia zespołu Movimento Plus wyszła w roku 2013 od Renaty Gabryś. Początkowo prowadziła go Barbara Bielaczyc i pod jej kierunkiem grupa zaśpiewała swoje pierwsze koncerty. Od roku 2015 prowadzenie Movimento Plus przejął dr hab. Rafał Majzner. Zespołowi akompaniowali Aleksander Teliga jr, Ewelina Stanclik i Natalia Firlej. W ciągu 5 lat swego istnienia Movimento plus zaśpiewało na wielu festiwalach oraz koncertach okolicznościowych. Regularnie występuje między innymi w DPS Złota Jesień w Czechowicach-Dziedzicach, na goczałkowickim Festiwalu Róż, spotkaniach organizacji senioralnych oraz festiwalach organizowanych przez MDK w Czechowicach-Dziedzicach.

Entuzjazm członkiń zespołu, ich dbałość o oprawę sceniczną oraz repertuar, obejmujący przede wszystkim przeboje z lat od 30. do 60. XX wieku zyskał dla Movimento Plus grupę wiernej publiczności.
Na koncercie z okazji 5-lecia zespołu wykonane zostaną te piosenki, które zarówno śpiewające Panie, jak publiczność lubi najbardziej - między innymi "Miłość ci wszystko wybaczy", "Tango Milonga", "Serduszko puka w rytmie cza-cza", "Ach, jak przyjemnie", "Parasolki".

Wystąpią:
  • Renata Gabryś
  • Urszula Siudak
  • Halina Gawior
  • Małgorzata Hatala
  • Joanna Świgoń - Greń
  • gościnnie Panowie z CTM Movimento


Ewelina Stanclik - fortepian
Rafał Majzner - przygotowanie
Barbara Bielaczyc - prowadzenie

Wstęp wolny.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj