czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 17 stycznia 2007
  • wyświetleń: 1496

Maciek Balcar i NIE-BO w Bugsy

Reklama

Ostatnia niedziela stycznia w regionie zapowiada się niezwykle ciekawie pod względem muzycznym. 28 stycznia o godzinie 20.00 w Bugsy's Jazz Club w Pszczynie zagrają Maciek Balcar (wokalista zespołu Dżem) oraz zespół NIE-BO.

Maciek Balcar to postać w polskim muzycznym światku już dobrze znana. Najważniejszym momentem jego kariery okazał się rok 2001, kiedy dołączył do zespołu Dżem jako wokalista. Wcześniej tworzył muzykę w wielu kapelach, choć całe życie pragnął śpiewać i komponować własne autorskie utwory.

Zespół NIE-BO to grupa muzyków, którzy dotychczas współpracowali z innymi wykonawcami, m.in. z Robertem Gawlińskim, Grzegorzem Turnauem, Arturem Gadowskim czy zespołami: Lombard, Brathanki, Róże Europy. Pod własnym szyldem tworzą jednak autorską muzykę. Przykładem mogą być dwa spektakle muzyczne "Błysk rekina" (obejrzało 40 tysięcy widzów), "Obudź się! Minnesota Blues" i nagrania do filmu "Krugerandy" z Maćkiem Stuhrem w roli głównej. NIE-BO regularnie koncertuje w kraju i za granicą. W programach koncertów oprócz utworów własnych, znajdują się piosenki światowej sławy artystów takich jak: Carlos Santana, The Beatles, Eric Clapton, Jimi Hendrix, Bob Marley, Lauryn Hill, BB King, Alanis Morisette, Alicia Keys, Prince, James Brown i innych.

Bilet na ten koncert będzie kosztować 25 zł w przedsprzedaży, a w dniu koncertu 30 zł.

Więcej informacji na stronach internetowych artystów:
www.maciej_balcar.republika.pl/ class=dodaj>Maciek Balcar
www.nie-bo.pl class=dodaj>NIE-BO

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.