czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 8 maja 2019
  • 18 maja 2019
  • wyświetleń: 2510

18 maja pierwsza impreza w Poziom 3 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poziom 3" podaj

Za nami:

Poziom 3 oraz We Love Ibiza zapraszają na pierwszą imprezę w nowym, ale dobrze znanym już Wam miejscu!

Reklama

Poziom 3


Zaczynamy 18 maja, wyjątkową imprezą prosto ze słonecznej Ibizy. Wracamy do korzeni, ponieważ w tym samym miejscu odbyło się kilka poprzednich edycji projektu "We Love Ibiza". 18 maja wracamy do domu i to będzie piękny powrót! Nie przegapcie tego i koniecznie bądźcie wtedy z nami.

Ale czym tak w ogóle jest projekt "We Love Ibiza"? - To pytanie zadaliśmy pomysłodawcy całego projektu.

Dario: Cały pomysł projektu "We Love Ibiza" powstał w 2000 roku od mojego pobytu na wakacjach na Ibizie. Wszystko zaczęło się od sklepu muzycznego Delta Discos, gdzie przypadkowo poznałem dj Oliviera, na ówczesny czas jednego z rezydentów clubu Amnesia.

Właśnie dzięki niemu miałem okazję poznać nie tylko życie klubowe tej pięknej wyspy, ale przede wszystkim poznać kulisy niesamowitej machiny imprezowej i zasad, do których stosują się najlepsi dj-e na świecie.

Dzięki uprzejmości i życzliwości rezydenta, a teraz już mojego serdecznego przyjaciela zagrałem dokładnie 45 minutowego seta na rozpoczęcie środowej imprezy w Amnesii, co było dla mnie niesamowitym przeżyciem.

Znajomość z dj-em Olivierem zaowocowała tym, że od tego czasu regularnie współpracujemy i spotykamy się raz na kilka lat organizując wspólne eventy.

W 2014 r. mieliśmy okazję zagrania razem na Gran Canarii w clubie PACHA oraz dzięki uprzejmości rezydentów Alessandro Carbone i Dani Vasqeza w clubie BUBBLES.

MY KOCHAMY IBIZĘ, dlatego istotą projektu było zarażanie magiczną kulturą tej wyspy jak największej liczby ludzi w Polsce. Ale również cudowną house-ową muzyką, która rozbrzmiewa tam nie tylko w najlepszych światowych, ale nawet na ulicach i plażach.

Imprezy które organizujemy od 2001r. cieszą się niesamowitą popularnością gdyż przyciągają jak magnez, nie tylko naszych najbliższych przyjaciół ale z biegiem lat przyciągnęły ludzi z całej Polski.

Oprócz niesamowitych dj-i serwujących najlepsze ibizowe nuty do naszych setów zapraszamy artystów grających na bębnach, perkusji, skrzypcach, trąbkach, saksofonach i gitarach.

Graliśmy i gramy dla ludzi oczekujących zabawy na najwyższym muzycznym poziomie. Ze względu na to, że gramy 4 imprezy rocznie (edycje odpowiadające) porom roku. Ludzie czują lekki niedosyt, a zarazem nie mogą doczekać się kolejnej edycji.

Nasze granie to nie jakieś " kolejne house party" . Tylko niesamowite wydarzenie, a przede wszystkim spotkanie przyjaciół kochających dobrą zabawę z ludźmi na poziomie.

Frxy (współorganizator od 2014 roku):
Wszystko zaczęło się od momentu, gdy poznałem Daria, podczas jednej imprezy. Można powiedzieć, że poznaliśmy się przypadkiem, ale to chyba nie mógł być przypadek. Usłyszał jak gram i podszedł do mnie, przedstawił się i zaproponował, zagranie na jego urodzinowej imprezie.

Rozmawialiśmy sporo i narodził się pomysł zorganizowała kolejnej imprezy "We Love Ibiza" w pszczyńskim klubie Bednarska 3. Impreza odbyła się w lipcową sobotę 2014 roku.

Frekwencja była spora i ludziom spodobała się ta impreza. Graliśmy rozmaite housowe numery i można powiedzieć, że każdy z nas ma swój styl, co owocuje graniem kilku różnorodnych setów podczas imprezy.

W klubie Bednarska 3 zorganizowaliśmy jeszcze kilka edycji zarówno w 2014 jak i 2015 roku i każda z nich cieszyła się dużą popularnością, dlatego zdecydowaliśmy się dalej realizować ten projekt, grając w najlepszych klubach w Polsce.

"We Love Ibiza" z pewnością zasługuje na uwagę, bo nie jest to kolejna impreza jakich pełno, ale event który ma swój niepowtarzalny klimat i renomę wyrobioną przez te wszystkie lata.

To namiastka tego co na prawdę dzieje się na Ibizie. Namiastka, która pozwala zapomnieć o problemach i przenieść się na tę magiczną wyspę! Zapraszamy na Ibizę:)

DATA: sobota, 18 maja.
GODZINA: 21:00, muzyka od 22:00.
WSTĘP: 10 PLN.
REZERWACJE STOLIKÓW: 603 281 909.
lub w wiadomości prywatnej na Fb.

DJ'S: Frxy & Dario (We Love Ibiza).
MUZYKA: House & commercial.

Impreza: +18.

Link do wydarzenia na Facebooku:
www.facebook.com/events/2343170615913592/

Poziom 3

43-200 Pszczyna
ul. Bednarska 3

kom. 535200281
kom. 507070861Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Poziom 3

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poziom 3" podaj