czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 16 maja 2019
  • 2 czerwca 2019
  • wyświetleń: 3133

ROD Relaks-Storczyk: XV Osiedlowy Dzień Dziecka

Za nami:

XV Osiedlowy Dzień Dziecka 2 czerwca (niedziela) zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks - Storczyk" w Czechowicach-Dziedzicach przyjmuje w Domu Działkowca na terenie Ogrodu "Relaks" od godz. 15.00 do 18.00 w dniach 16-30 maja - zapisy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do udziału w obchodach Dnia Dziecka. Liczba uczestników ograniczona.

W programie imprezy - w godzinach od 10.30 do 15.30 przewidziano różne atrakcje dla dzieci, między innymi:
10.30 - 15.30 - gry i konkursy ogrodowe dla dzieci i młodzieży z upominkami i nagrodami dla wszystkich biorących udział w grach i konkursach, konkurs o tematyce przyrodniczej, konkurs z wiedzy o rodzinnych ogrodach działkowych, wydawanie napojów chłodzących,
12.00 - 14.00 - wydawanie ciepłych posiłków,
10.30 - 15.00 - dmuchane atrakcje i inne.

Każde dziecko ma zapewniony ciepły posiłek, napoje, okolicznościowe upominki i nagrody za udział w grach i konkursach.

Przy zapisach należy podać nazwisko i imię dziecka, rok urodzenia, a także liczbę osób dorosłych towarzyszących dzieciom. Wymagany jest podpis uczestnika ( lub opiekuna) na liście uczestnictwa w imprezie.

Wpisowe (dobrowolne) od osób dorosłych towarzyszących dzieciom - 7 zł (na ciepły posiłek). Telefon kontaktowy do organizatora imprezy: 603 067 422 Impreza jako zadanie publiczne jest dotowana przez Gminę Czechowice-Dziedzice oraz wspierana przez Zarząd Osiedla "Tomaszówka" jako współorganizatora imprezy.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.