czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 lutego 2007
  • wyświetleń: 3511

Życzenia na Dzień Zakochanych

Reklama

14 luty, Dzień Zakochanych, czyli popularne Walentynki. Dla jednych dzień ważny i wyczekiwany, dla innych taki jak każdy inny. Zdania jak zawsze są podzielone, ale nie zaszkodzi przyjemnie spędzić wieczoru w miłym towarzystwie i okolicznościach. Pamiętajcie Walentynki to przecież nie tylko dzień zakochanych, ale i kochanych, kochających, podkochujących się i kochliwych...

Dzień Zakochanych to również czas składana walentynkowych życzeń, przekazywania słów pełnych miłości, sympatii i wszystkich innych najcieplejszych emocji. To czas wysyłania okazjonalnych, nierzadko anonimowych listów czy kolorowych kartek z wyznaniami.

Przez ostatnie dni nadsyłaliście do nas dziesiątki pięknych życzeń. Nie sposób ocenić wyrażane uczucia i emocje, w tym te najgłębsze. Podjęliśmy się zadania wybrania najciekawszych, to również nie okazało się łatwe, ale zdecydowaliśmy...

Oto życzenia M.:

"W Dniu Zakochanych serce me bije w takt powoli płynącej muzyki, ciało rwie się do tańca z Tobą mój Misiaczku, a z głębi mej duszy wypływa to miłosne wyznanie... Jak cudownie jest usłyszeć czasem: dziękuję za bezinteresowne, ciepłe słowa, za wszystkie chwile spędzone przy Tobie, tak wyjątkowe, zapadające w pamięć, upajające jak sen pełen miłosnych uniesień... I jak cudownie jest usłyszeć przyjemne obietnice: odtąd żadnych łez i powodów do nich, tylko słodziuchny uśmiech będzie widniał na Twej ślicznej twarzy i promieniał blaskiem jak słońce, które w brzasku wiosennego poranka odbija się w kroplach rosy... Najcudowniej jest jednak poczuć: czuły dotyk dłoni, odgarniających włosy z twarzy, początkowo delikatne muśnięcia ust przy słodkim pocałunku, zniewalający uścisk silnych ramion, doprowadzający do utraty tchu, rozkoszną pieszczotę, wypełniającą każdą cząstkę ciała aż po kres... Bo prawdziwa, bezgraniczna miłość z dwóch źródeł wypływa: z głębi duszy słowami się objawia, z serca w czyn się przemienia, by trwać wiecznie... Pamiętaj o tym... Twoja całuśna Misiolinka :-)"


Na autorkę tych życzeń czeka słodki upominek - pyszny walentynkowy tort w kształcie serca, który na tą okazję specjalnie dla czytelników portalu czecho.pl przygotowała Piekarnia – Cukiernia „u Brzęczka”. Wiadomość o sposobie jego odebrania została przesłana pocztą.

http://www.czecho.pl/menu_boczne/love.php class=dodaj>Zobacz życzenia walentynkowe

-----------------------------------------

http://www.pless.pl/mod-files/biznes_small_pics_no1/dfcaf5505e3f4b1a8ca1b18a0f9c5c90 align=right>Piekarnia – Cukiernia „u Brzęczka”
Czechowice-Dziedzice
ul. Szkolna 47
tel. 032 215-08-73
http://www.brzeczek.com.pl/ class=dodaj target=_blank>http://www.brzeczek.com.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.