czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 7 czerwca 2019
  • wyświetleń: 2667

[ZDJĘCIA] Sukces młodych adeptek Prywatnej Szkoły Baletowej

W niedzielę 2 czerwca młode adeptki baletu - tancerki Prywatnej Szkoły Baletowej zdobyły kolejny wielki sukces w tym sezonie szkolnym. Swoją choreografią "Ogród Przedziwny" wywalczyły 1. miejsce oraz Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Tanecznego POWER DANCE. Było to najwyższe wyróżnienie Festiwalu, dziewczyny dzielnie od rana przechodziły do kolejnych etapów. W Gali Finałowej taniec młodych Bielszczanek wzruszył jurorów.

Sukces młodych adeptek Prywatnej Szkoły Baletowej - 2.06.2019 · fot. materiały prasowe


Warto tez dodać, ze drabinę zespoły z tej samej placówki stanęły na podium w swoich kategoriach wiekowych. Grupa Imagine wywalczyła 3. miejsce, a Saturday Fever 2 miejsce. Konkurs ten organizowany był przez Młodzieżowy Pałac Kultury oraz miasto Katowice.

Choreografem i jednym z pedagogów zespołu jest Aleksandra Jurczak. Dziewczęta od września dzielnie poznają techniki tańca klasycznego, współczesnego, jazzowego oraz ludowego.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.