czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 10 lutego 2007
  • wyświetleń: 1672

Ferie z MOSiR-em

Wraz z ostatnim piątkowym dzwonkiem 9 lutego dzieci w województwie śląskim rozpoczynają ferie zimowe. Co robić jednak w dni wolne od szkoły? Aby się nie nudzić, można skorzystać z ofert czechowickiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na okres zimowych ferii MOSiR przygotował kilka wyjazdów. Pierwszy, wyjazd na sanki już 14 lutego, tydzień później na kulig, a 24 lutego (ostatnia sobota ferii) na narty na Stożek. Pierwsze dwie imprezy kosztują 5 zł, ostatnia 7 zł dla dzieci i 15 dla osób dorosłych.

Codziennie od 9.00 do 20.00 (z godzinna przerwą techniczną od 14.00) można również poślizgać sie na miejskim lodowisku. W okresie ferii bilet dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Czechowice-Dziedzice – 1zł. Dodatkowo od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 17.00 można spróbować na obiekcie swoich sił w zajęciach sportowych. 16 lutego od 10.30 (zapisy od 9.00) odbędą się zawody w jeździe szybkiej na lodzie, na 20 lutego przewidziano dla dzieci przebieraną zabawę na lodzie. Warunkiem uczestnictwa jest ciekawe przebranie. Początek o 16.00.

new / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.