Rozrywka

  • 29 lipca 2019
  • wyświetleń: 3260

Zdrowie przodem, czyli zdrowie zamknięte w pudełku

Materiał partnera:

Dieta pudełkowa, a tak właściwie dieta cateringowa to idealne rozwiązanie dla zapracowanych osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie oraz samopoczucie.

Klub Muzyczny CHACHArnia


Dieta pudełkowa pomaga również zrzucić zbędne kilogramy czy utrzymać szczupłą sylwetkę. Przed skorzystaniem z naszego cateringu dietetycznego, najpierw należy skonsultować się z naszym dietetykiem klinicznym, który wybierze najkorzystniejszą dla Ciebie opcję. Specjalista ustala dobowe zapotrzebowanie energetyczne i na konkretne składniki, uwzględniając wiek, płeć, aktywność fizyczną oraz rodzaj wykonywanej pracy.
Nasze posiłki to 5 dobrze zbilansowanych posiłków, estetycznie zapakowanych, dostarczanych od poniedziałku do piątku między godziną 3.00 a 5.00.
Nasze zestawy dostarczane są bezpośrednio do domu lub miejsca pracy klienta.

Przykładowym zestawem naszej diety jest:
  • I śniadanie to zazwyczaj owsianki, ryżanki, jajka na wszelkie możliwe sposoby oraz białe sery. Jednym z ciekawych śniadań jest hummus z suszonego pomidora, sałatka z avocado oraz grzanki pełnoziarniste
  • II śniadanie: zazwyczaj w formie "legalnego" zatem niskokalorycznego ciasta lub shake-a witaminowego.
  • Obiad to przede wszystkim pozycje mięsne lub rybne z dużą ilością warzyw. Spotkacie tutaj zarówno orientalne curry wołowe z makaronem ryżowym jak i typowo polskie smaki w postacie roladki drobiowej z ziemniakami i surówką.
  • Podwieczorek często występuje w formie zupy, gotowanej ryby czy lekkiej sałatki. Często występuje zamiennie w wersji słodkiej.
  • Kolacja czyli konkretnie i na temat. Mięso gotowane, duszone, ryby oraz wszelkiego rodzaju makarony. Jak zawsze w otoczeniu świeżych warzyw.


Jeśli korzystacie z cateringu, możecie cieszyć się wieloma zaletami diety pudełkowej. Przede wszystkim jest to wygodna forma żywienia, która pozwala Wam zaoszczędzić czas. Nie musisz robić zakupów i przygotowywać posiłków zastanawiając się nad odpowiednim doborem składników. Zaletą naszej diety jest również dostosowanie jej do Waszych potrzeb, a dania są urozmaicone, bogate w zdrowe ale i modne produkty spożywcze.

Więcej informacji na temat naszej diety znajdziecie pod adresem http://www.zdrowieprzodem.pl

Klub Muzyczny CHACHArnia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 722 60 38Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj