Rozrywka

  • 2 sierpnia 2019
  • 18 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 5224

IV Ogrodowy Piknik Rowerowy w Czechowicach-Dziedzicach

Za nami:

18 sierpnia odbędzie się IV Ogrodowy Piknik Rowerowy. Będzie to impreza towarzysząca obchodom Dni Czechowic-Dziedzic.

Program:10.00 - 13.30 - przejazd trasy rowerami między punktami kontrolnymi na metę Pikniku - Ogród "Relaks"(naprzeciw PKP "Przystanek"). Nie ma wspólnego startu. Przejazd trasy indywidualnie z dowolnego miejsca.

Punkty kontrolne w ilości 5 szt. zlokalizowane będą na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Czechowicach-Dziedzicach. Dokładna lokalizacja punktów kontrolnych oraz sugerowana trasa przejazdu przedstawione są na kartach uczestnictwa.

Do 14.00 - przejazd na metę Pikniku - możliwość skorzystania z ciepłego posiłku, napojów, wzięcia udziału w losowaniu nagród dla uczestników Pikniku, możliwość wzięcia udziału w konkursie z wiedzy o rodzinnych ogrodach działkowych.

Długość trasy przejazdu: ok. 25km


Organizator imprezy: Rodzinny Ogród Działkowy "Relaks-Storczyk" w Czechowicach-Dziedzicach.
Współpraca: Zarządy pozostałych ROD z Czechowic-Dziedzic

IV Ogrodowy Piknik Rowerowy - jako impreza publiczna wspierany jest finansowo przez Gminę Czechowice - Dziedzice - skierowany do wszystkich miłośników rekreacji rowerowej a zorganizowany również dla promocji społecznie użytecznej działalności Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks-Storczyk".

Zapisy na udział w Pikniku wraz z wpłatą wpisowego w wysokości 20 zł od uczestnika, pobraniem koszulki pamiątkowej, pobraniem karty uczestnictwa z regulaminem Pikniku, opisem sugerowanej trasy przejazdu wraz z lokalizacją punktów kontrolnych prowadzone będą:
  • w dniach 5-16 sierpnia w godz. 15.00 - 18.00 w Domu Działkowca na terenie Ogrodu "Relaks".
  • w dniu Pikniku - w Domu Działkowca na terenie Ogrodu "Relaks" - w godz. 8.30 - 9.30.


Telefon kontaktowy do organizatora Pikniku: 603-067-422.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.