czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 27 sierpnia 2019
  • 4 września 2019
  • wyświetleń: 1372

Nowy sezon spotkań Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia

Za nami:

Od środy 4 września startuje nowy sezon spotkań Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia w Czechowicach-Dziedzicach w Miejskim Domu Kultury w Piwnicy Muz.

Pierwsze spotkanie w nowym sezonie nosi tytuł "Jak poprawić pamięć i inteligencję?", czyli temat jak najbardziej na czasie i to wcale nie tylko dla dzieci i młodzieży. W świecie, w którym każdego dnia jesteśmy bombardowani bodźcami i hałasem, skupienie na funkcjonowaniu mózgu i wsłuchanie się w potrzeby naszego organizmu jest niezbędne.

Wykład poprowadzi doświadczony wykładowca i coach zdrowia, który od wielu lat prowadzi Klub Zdrowia w Andrychowie Adam Miarka.

Podczas spotkania odbędą się również warsztaty zdrowego gotowania połączone z degustacją.

Serdecznie zapraszamy. WSTĘP WOLNY!

Kolejne spotkania w sezonie jesienno-zimowym 2019:
  • 02.10.2019 - Uzdrawiająca moc miłości i zażyłości
  • 06.11.2019 - Otyłość problemem naszych czasów
  • 04.12.2019 - Jak dbać o tarczycę?


Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej.

Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu.

klub zdrowia

ab / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.