Rozrywka

  • 1 października 2019
  • 6 października 2019
  • wyświetleń: 6809

Wystawa zabytkowych samochodów w Czechowicach-Dziedzicach

Za nami:

Muzeum Motoryzacji i Techniki w Ligocie, Safety First Salon BHP i Śląska Grupa BHP już po raz drugi zapraszają fanów klasycznych samochodów na parking przy ul. Starowiejskiej i DK1. Właśnie tutaj, 6 października od godz. 10.00 do 12.30 będzie można podziwiać kilkadziesiąt zgłoszonych aut w ramach VIII zlotu samochodów z lat 70 i nie tylko.

Syreny


Program imprezy przewiduje nie tylko wystawę aut, ale także ciekawe pokazy i konkurencje. Będzie to także miejsce startu rajdu turystycznego, który będzie miał swoją metę w Piasku pod Pszczyną.

Przypomnijmy, że mieszkańcy Czechowic-Dziedzic i okolicy podziwiali w maju tego roku wystawę Syren, która odbyła się przed Salonem BHP w ramach Śląskiego Zlotu Syren. Teraz prezentacja samochodów zapowiada się co najmniej tak samo interesująco.

Syreny


- Na tydzień przed zlotem mamy już ponad 60 zgłoszonych pojazdów, a wśród nich znajduje się cały wachlarz marek aut wyprodukowanych przed 1990 rokiem. Zlot Samochodów z lat 70 i nie tylko organizowany jest już ósmy raz i cieszymy się, że możemy zaprosić mieszkańców Czechowic-Dziedzic na sentymentalną podróż do dawnych lat. Liczymy, że czechowiczanie kochają klasyki tak jak my i odwiedzą nas w niedzielny poranek - mówi Paweł Soszka, Dyrektor Muzeum Motoryzacji i Techniki w Ligocie.

Zlot samochodów z lat 70 i nie tylko jest cykliczną imprezą motoryzacyjną, która od wielu lat cieszy się dużą popularnością zarówno wśród uczestników, jak również wśród widzów podziwiających prezentowane perełki motoryzacyjne na trasie imprezy.

Więcej informacji na http://www.rodzina.syren.pl oraz http://www.facebook.com/zlot70

Syreny

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.