Rozrywka

• 10 października 2019
  • wyświetleń: 2272

Rotuz zdobywa komplet w meczu z Bystrą

W minioną sobotę Rotuz Bronów udał się do Wilkowic, aby rozegrać mecz kolejnej kolejki A-Klasy z zespołem KS Bystra.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów

Piłkarze z Bronowa wyszli bardzo zdeterminowani na boisko, chcąc zdobyć komplet punktów. Już w 13 minucie na prowadzenie wyprowadził Rotuz nie kto inny jak sam kapitan drużyny Bartłomiej Świerkot. W 24 minucie na 2:0 dla przyjezdnych podwyższył Mateusz Wronka po pięknym rajdzie w pole karne. 4 minuty przed przerwą na 3:0 dla Bronowa wynik podwyższył Krystian Cyroń. Rotuz pewnie prowadził do przerwy...

Sytuacja diametralnie się odmieniła tuż po zmianie stron... Od pierwszych minut drugiej połowy to Bystra rzuciła się do ataku i w 60 minucie było już tylko 3:2 dla gości. Kto wie jakby gra się potoczyła, gdyby nie czerwona kartka dla jednego z graczy gospodarzy w okolicach 60 minuty... W 62 minucie spotkania po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na 4:2 dla Rotuza strzałem z główki podwyższył Jarosław Papkoj. Gdy wydawało się, że tym razem Bronów spokojnie dowiezie zwycięstwo do końca 78 minucie kontaktowego gola zdobyli gospodarze. Jakby tego było mało w 82 minucie za drugą żółtą kartkę z boiska "wyleciał" Konrad Dzida. Mimo to Rotuz zdołał zatrzymać napór Bystrej i w końcowym rezultacie to zawodnicy z Bronowa cieszyli się z kompletu punktów.

Już w niedzielę 13 października o godz. 15:00 w ostatnim meczu domowym tej rundy, Rotuz podejmie LKS Żar Międzybrodzie Bialskie.

KS Bystra vs UKS Rotuz Bronów 3:4