Rozrywka

  • 21 października 2019
  • wyświetleń: 2579

Historyczne zwycięstwo Rotuza z KS Międzyrzecze

Do soboty 19 października Rotuz nigdy w swojej historii nie odniósł zwycięstwa w meczu Międzyrzeczem, po za tym w ogóle w tym sezonie, Rotuz niezbyt często odnosił zwycięstwa... Jednak przełamanie przyszło właśnie w meczu z rywalem zza miedzy!

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


Gospodarze dobrze weszli w spotkanie, przejmując kontrolę na boisku, mądrze utrzymując się przy piłce i szybko przemieszczając się po placu gry za pomocą krótkich podań, najczęściej z pierwszej piłki. Właśnie po takich składnej akcji i błędzie Bronowskiej defensywy, padł gol po którym na prowadzenie wyszli gospodarze. Rotuz jednak był w stanie przetrwać kolejne składne akcje Międzyrzecza, od czasu do czasu wyprowadzając kontry, niestety mało skuteczne. Dopiero rzut wolny w prawym rogu szesnastki udało zamienić się na piękną bramkę wyrównującą, dzięki perfekcyjnemu uderzenia w samo okienko, jakim popisał się Grzegorz Gomółka.

W drugiej połowie mecz zdecydowanie się wyrównał, jednak nie brakowało klarownych sytuacji do zdobycia gola przez obie ekipy. Szczęście sprzyjało jednak przyjezdnym, którzy po płaskim strzale Szczepanika objęli jednobramkowe prowadzenie. Mimo że nie było to łatwe zadanie, udało się ten rezultat utrzymać do końca, zdobywając komplet ważnych punktów dla Rotuza.

KS Międzyrzecze : UKS Rotuz Bronów 1:2


Bramki dla Bronowa:
34' Gomółka
76' Szczepanik

Skład Rotuza:
Caputa S., Sosna P.(24' Mencnarowski), Kubica, Sosna T., Szczelina P, Papkoj (65' Szczelina A.), Świerkot, Wronka, Szczepanik (79' Gaszczyk), Cyroń, Gomółka

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj