Rozrywka

  • 13 listopada 2019
  • 18 grudnia 2019
  • wyświetleń: 10166

Za nami Święta na Starówce! W tym roku na trzech placach Bielska-Białej

Za nami:

Tegoroczne "Święta na Starówce" trwały aż 10 dni. Impreza po raz pierwszy w historii odbyła się na trzech placach w Bielsku-Białej: na Rynku, na placu Bolesława Chrobrego i na placu Wojska Polskiego.

Święta na Starówce - 13.12.2019 · fot. bielsko.info


Na Rynku, w drewnianych pawilonach handlowych, czynne były stoiska gastronomiczne. Na placu Bolesława Chrobrego otwarto strefa dla dzieci z karuzelami, saniami Mikołaja, animacjami z udziałem elfów i innymi atrakcjami. Tam również ustawiono stoiska z zabawkami i innymi artykułami dla dzieci.

Stoiska z wyrobami świątecznymi i rękodziełem rozlokowano na placu Wojska Polskiego obok lodowiska.

Na estradzie na Rynku wystąpili m.in.: Kasia Cerekwicka, Aleksandra Nykiel, Tomek Lewandowski & SzeSzeMa, Damian Luber z zespołem, Trojak Stret Cimbo , ARKA NOEGO OFFICIAL, Dzień Dobry, Kamuflaż, Włóczykije, Kapela Góralska Beskid, uczniowie Akademii Dźwięku z Cieszyna, uczniowie Hollywoodzkiej Szkoły Śpiewu i Bielskiego Studia Piosenki.

Loading...


Loading...


Występy zespołów można było oglądać na telebimach ustawionych na placu Bolesława Chrobrego i placu Wojska Polskiego.

W trakcie "Świąt na Starówce" odbyły się także bezpłatne warsztaty i animacje dla dzieci. Na lodowisku na placu Wojska Polskiego mogliśmy oglądać pokazy jazdy figurowej.

święta na starówce

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.