Rozrywka

  • 13 listopada 2019
  • 23 listopada 2019
  • wyświetleń: 3057

Zapisy na warsztaty z Hip-Hop-u w Mandla Nauka Tańca

Materiał partnera:

Już 23 listopada (sobota) w Mandla Nauka Tańca odbędą się warsztaty Hip-Hop-u z Wiktorią Pawłowską!

Wiktoria jest tancerką grupy głównej w szkole tańca Grawitacja w Oświęcimiu. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 9 lat, gdzie uczyła się w szkole tańca Flash, w której przez 3 lata uczyła się tańca nowoczesnego.

Swoją przygodę z hip-hop’em rozpoczęła w Zabrzu z grupą CHAOS pod okiem Agnieszki Fułek FULI, gdzie również uczyła się freestylować.

Wraz z formacją jeździła na różne turnieje, gdzie zajmowali wysokie miejsca. Warto podkreślić, iż Wiktoria próbowała również swoich sił w bitwach tanecznych.

Obecnie tańczy w grupie głównej GRW CREW w Grawitacji, z którą wielokrotnie stawała na podium. Ich największym dotychczasowym osiągnięciem jest 1 miejsce na Mistrzostwach Świata w Puli, które wywalczyli w 2018r. 1 miejsce na Mistrzostwach Świata w Puli 2019r. Od tego roku tworzy oprawy artystyczne w największym parku rozrywki Energylandia z grupa Ego występując również na festiwalach z największymi gwiazdami. Pogłębia swoją wiedzę szkoląc się na różnych warsztatach tanecznych. W tym roku dostała stypendium od Kobiego Rozenfelda na Dupree Dance Convention & Competition w USA.Wiktoria ma zamiar kontynuować swoją przygodę z tańcem i zarażać ludzi swoją pozytywną energia!

Szczegółowe informacje:

Grafik:
16.00-17.00- dzieci
17.00-18.30- młodzież

Adres:
Czechowice- Dziedzice ul. Legionów 145 ( teren basenu WODNIK)

Koszt: 20 zł

Zapisy pod nr.tel.: 601-698-399☎️
Liczba miejsc ograniczona❗️

Zapraszamy! Do zobaczenia!

Mandla Nauka Tańca

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza

kom. 601698399Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Mandla Nauka Tańca" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Mandla Nauka Tańca

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Mandla Nauka Tańca" podaj