czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 23 marca 2007
  • wyświetleń: 2087

Zagraj w serialu Święta Wojna!

Pragniesz zostać aktorką lub aktorem? Zagraj w serialu "Święta Wojna". Już na początku przyszłego tygodnia, w poniedziałek, rozpoczną się w Pszczynie zdjęcia do tego popularnego polskiego serialu. Warto przyjść na plan, bo w ten dosyć "przypadkowy" sposób rozpoczynało wielu wybitnych polskich aktorów.

Na planie nie zabraknie gwiazd emitowanego w TVP filmu. Pojawi się Bercik i jego ferajna, czyli: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel, Grzegorz Stasiak oraz wiele innych znanych postaci polskiego filmu.

Nagrania "Świętej Wojny" odbędą się w poniedziałek 26 marca oraz we wtorek 27 marca. Pierwszego dnia w studio zamieni sie nowa sala kongresowa Hotelu Imperium w Pszczynie, w drugim dniu akcja toczyć będzie się na Stadionie Leśnym obok Imperium.

W poniedziałek kręcone sceny będą miały charakter galowy, dlatego wszystkie osoby, pragnące wystapić w telewizji są proszone o przyjście w eleganckim stroju. We wtorek klimaty i temat serialu będą zupełnie inne; sceny będą miały miejsce na boisku, dlatego nalezy przyjść w stroju sportowym.

Podczas obu dni nagrań organizatorzy obiecują wiele atrakcji i świetnej zabawy. Zobaczymy nie tylko gagi w wykonaniu aktorów znanego serialu, ale również inne występy. Póki co, szczegółów zdradzać nie możemy, ale na wszystkich, którzy w te dni pojawią się w Hotelu Imperium czeka miła niespodzianka.

Do udziału w nagraniach zapraszają producenci filmu oraz hotel. Wszystkie zainteresowane wystąpieniem w serialu osoby są proszone o przyjście do hotelu we wskazane dni o godzinie 17.00, a w razie chęci uzyskania dodatkowych informacji o kontakt pod numerem telefonu: (032) 212 88 88 lub (032) 210 00 00.

smm / czecho.pl

------------------------

"Święta Wojna" to serial ukazujący perypetie bohaterów, żyjących w typowym dla Ślązaków "familoku". Tutaj też Hubert, wraz żoną Andzią, goszczą dawnego przyjaciela z Warszawy - Zbyszka. Do wielu zabawnych sytuacji prowadzą nie tylko różnice językowe i kulturowe pomiędzy "gorolem" i "hanysem", ale także żywiołowy charakter głównego bohatera, palącego się do realizowania coraz to dziwniejszych pomysłów. Codzienność ubarwiają również prości, lecz sympatyczni sąsiedzi Bercika.

Źródło: www.filmweb.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.