Rozrywka

  • 27 stycznia 2020
  • wyświetleń: 5255

Akademia Pięknego Czasu - trwają zapisy na semestr letni

3 lutego rozpoczyna się kolejny rok zajęć w "Akademii Pięknego Czasu". W semestrze letnim nie ruszają żadne nowe kursy.

Zapisy przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Niepodległości 32/34 43-502 Czechowice-Dziedzice, pokój nr 5) od dnia 3.02.2020r.

Opłaty, po wcześniejszym zapisaniu się osobistym w dziale promocji MBP, prosimy dokonywać na konto. Dane do wpłaty, indywidualne dla każdego Słuchacza, otrzymają Państwo w chwili zapisu. Prosimy o niedokonywanie wpłat przed wizytą w bibliotece.

Regulamin "Akademii Pięknego Czasu" dostępny jest na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach (należy otworzyć Zakładkę "O Bibliotece" a następnie "Regulaminy"). Harmonogram zajęć dostępny będzie od 31.01.2020r. na stronie internetowej http://www.mbp.czechowice-dziedzice.pl (należy wybrać z Menu kolejno: "Dla dorosłych" - "Akademia Pięknego Czasu" - "Harmonogram").

Ponadto od 3.02.2020r. harmonogram będzie można otrzymać w:
  • Centrali Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Niepodległości 32/34, 43-502 Czechowice-Dziedzice),
  • Filii Nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Węglowa 56, 43-502 Czechowice-Dziedzice).

ab / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj