czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 10 kwietnia 2007
  • wyświetleń: 1026

Testosteron najlepszym filmem TFP

Testosteron najlepszym filmem TFP
Kadr z filmu


"Testosteron" Andrzeja Saramonowicza i Tomasza Koneckiego był waszym zdaniem najlepszą produkcją, która została wyświetlona w marcu podczas Tygodnia Filmu Polskiego "Filmowe Polonica". Komedia z udziałem Piotra Adamczyka, Borysa Szyca, Maćka Stuhra i Tomasza Kota otrzymał w naszej ankiecie 125 z 288 głosów. To znaczy, że aż 43% czytelników poleca ten film.

Duże uznanie w oczach czechowickiej publiczności uzyskało również najnowsze dzieło Marka Koterskiego. Na film "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" głosowały 64 osoby. Podobnie jak w "Dniu Świra" w główną rolę wcielił się Marek Kondrat. Na planie towarzyszyli mu także Andrzej Chyra i Michał Koterski.

Ponad 10% próg przekroczył też nowy film Jana Jakuba Kolskiego - "Jasminum". Czterdzieści osób uznało go za najciekawszy z marcowych propozycji czechowickiego kina Świt. Tylko kilkanaście osób oddało głos na "Plac Zbawiciela", "Tryptyk Rzymski" i "Statystów". Dziewięciu widzów wybrało dokumentalny film o wpływie marketingu politycznym p.t. "Jak to się robi". Pojedyncze głosy otrzymały: "Chaos", "Z odzysku" i "Co słonko widziało".

smm / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.