Rozrywka

  • 13 lutego 2020
  • 25 lutego 2020
  • wyświetleń: 4021

Czwartkowe popołudnia z angielskim dla dzieci w wieku 3 i 4 lat

Materiał partnera:

Drodzy Rodzice/Opiekunowie! Dla dziecka nie ma nic bardziej naturalnego niż nauka języka, również drugiego języka poprzez atrakcyjne formy edukacyjno-zabawowe.

Dzieci angażują się w zajęcia emocjonalnie, a pozytywne doświadczenia pozostają w pamięci dzieci na dłużej i motywują do dalszej pracy. Na naszych zajęciach dzieci poznają język intuicyjnie, angażując wszystkie zmysły. Obserwują uważnie otoczenie i sytuacje, których opis w danym języku przyjmują w sposób naturalny.

Zapraszamy na nasze niezwykle dynamiczne zajęcia, na których dzieci angażują się w naukę nowych piosenek, rymowanek, potrafią bawić się językiem obcym. Poprzez spontaniczną zabawę, gry komunikacyjne dzieci poznają kolejne zwroty i wyrażenia w sposób bardzo naturalny.

Zajęcia tworzą u dzieci mocny fundament do dalszego zdobywania wiedzy i rozwijania kompetencji językowych.

Program oparty jest na rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu oraz mówienia, opiera się także na zajęciach ruchowych, plastycznych i muzycznych. Dzieci szybko uczą się rozumieć przekazywaną treść, jeśli skupiają się na zadaniach do wykonania.

Spotykamy się w czwartki o godzinie 17.15 w Sali w Przedszkolu (tutaj jesteśmy 1h). Ponadto: indywidualna zabawa dzieci - 30 minut do wykorzystania w Sali Zabaw w cenie!

Cennik: 80 zł/ 4 spotkania
Ilość miejsc w grupie ograniczona!
Zapisy pod nr tel. 516-478-057 lub na miejscu w Sali Zabaw.

Zapraszamy!

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj