czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 lutego 2020
  • 12 marca 2020
  • wyświetleń: 4673

Konferencja "Nasz kobiecy świat" odwołana

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Zaplanowana na 13 marca konferencja pn. "Nasz kobiecy świat" nie odbędzie się - poinformowała Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach. Spotkanie miało odbyć się w Centrum Handlowym "Stara Kablownia" obok kawiarni "Dolce Vita" (poziom 0) a poprowadzić je miała Agnieszka Łyko - projektantka mody, stylistka i wizażystka.

Podczas wykładu uczestniczki dowiedzą się m. in. jak zestawiać kolory, aby idealnie do siebie pasowały, a nie "gryzły się". Poznają swój typ kolorystyczny oraz kolory odpowiednie do urody. Przekonają się, jak za pomocą koloru można wpłynąć na zmianę proporcji swojego ciała oraz na sposób, w jaki jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Ponadto poznają aktualne modowe trendy oraz elementy kolorowego dress code’u. Nie zabraknie konkursów i innych atrakcji.

Po spotkaniu dla wszystkich zainteresowanych, będzie możliwość skorzystania z profesjonalnej analizy kolorystycznej wykonanej przez stylistkę.

Wstęp wolny.

Zapisy do 11.03.2020r. w dziale promocji MBP (ul. Niepodległości 32/34, pokój nr 5)
lub pod nr tel. 32 215 30 34.

ar / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj