czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

 • 3 marca 2020
 • 9 marca 2020
 • wyświetleń: 2498

Odwołane: Nocny maraton horrorów w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Multikino w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem zamyka kina i odwołuje tym samym kolejną edycję Nocy Horrorów w ramach Nocnego Maratonu Filmowego. Wydarzenie nie odbędzie się w piątek, 13 marca.

Reklama

Noc horrorów w Multikinie


Repertuar Nocy Horrorów:

 • "W lesie dziś nie zaśnie nikt", premierowy pokaz pierwszego polskiego slashera, w którym grupa nastolatków musi przeżyć spotkanie z seryjnym mordercą;
 • "Brahms. The Boy 2", druga część pomysłowego horroru o przerażającej lalce z porcelany, która wydaje się być żywą istotą;
 • "Doktor Sen", kontynuacja kultowego "Lśnienia". Ewan McGregor w roli dorosłego Danny'ego Torrance'a zmaga się ze zjawami z hotelu Panorama;
 • "The Turning", niedostępny w polskiej dystrybucji paranormalny horror w gwiazdorskiej obsadzie o rodzeństwie przekonanym, że w ich domu pojawiły się duchy.


Ceny biletów za całą noc w kinie:
 • 26 zł mega zniżka, 28 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław) 30 zł ( Warszawa Złote Tarasy ) - cena promocyjna ze specjalnym kodem zniżkowym; kod uprawnia do nabycia przez Internet lub w kasach kina dowolnej liczby biletów w cenie.
 • 35 zł cena normalna.
 • 37 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław, Pruszków ) cena normalna.
 • 39 zł (Warszawa Złote Tarasy ) cena normalna.
 • Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite)


Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
- brak możliwości rezerwacji biletów,
- bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,
- przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 28 lutego.

Opisy filmów

W lesie dziś nie zaśnie nikt, reżyseria: Bartosz M. Kowalski, prod. Polska

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie - grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na... obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

Brahms: The Boy II, reżyseria: William Brent Bell, prod. USA

Traumatyczne przeżycie sprawia, że szczęśliwe dotąd życie Lisy, Seana i ich syna Jude’a pogrąża się w kryzysie. Rodzice oddalają się od siebie, a chłopiec przestaje mówić. Nowy dom w malowniczej okolicy daje nadzieję na nowy początek. Lisa i Sean nie podejrzewają jednak, że przeprowadzka to krok w stronę prawdziwego piekła. Gdy Jude odkryje w opuszczonej posiadłości lalkę - chłopca o uroczej twarzy, cała rodzina znajdzie się w mocy mrocznych sił, z których natury nie zdaje sobie sprawy. Ataki agresji na przemian z krwawymi wizjami, których doświadcza Jude oraz coraz częstsze poczucie obcej obecności w domu, to zwiastuny tego co nadchodzi. Lisa i Sean zaczynają bać się własnego dziecka, ale prawdziwe zło kryje się gdzie indziej. Gdy to zrozumieją, ich życie nie będzie należeć już do nich.

Doktor sen, reżyseria: Mike Flanagan, prod. USA

Dorosły Dan Torrance, błąkając się po Ameryce, spotyka małą dziewczynkę o takich samych zdolnościach jak on. Od tej pory stara się ją uchronić przed złowrogim kultem o nazwie Prawdziwy Węzeł.

The Turning, reżyseria: Floria Sigismondi, prod. USA

Nowoczesne podejście do powieści Henry'ego Jamesa - "W kleszczach lęku" ("The Turn of the Screw"). Młoda guwernantka zostaje zatrudniona przez mężczyznę, który przejął odpowiedzialność za wychowanie młodego siostrzeńca i siostrzenicy po śmierci ich rodziców.


W wydarzeniu mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie oraz osoby w wieku powyżej 16 roku życia posiadające zgodę rodzica lub opiekuna lub będące pod jego opieką. Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział.

Więcej informacji: www.multikino.pl

Noc horrorów w Multikinie

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj