czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 25 kwietnia 2007
  • wyświetleń: 1022

Wspieramy Euro 2012 na Śląskim

Wspieramy Euro 2012 na Śląskim
Tak będzie wyglądał Stadion Śląski po renowacji.


Prawie tydzień temu o godzinie 11.37 w kraju rozszalała euforia, usłyszeliśmy, że gospodarzami piłkarskich Mistrzostw Europy w 2012 roku będą Polska i Ukraina. Na wieść o radosnej nowinie w największych miastach: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku świętowano do białego rana. Trochę ciszej było na Górnym Śląsku. Największy obiekt piłkarski w regionie i w kraju - Stadion Śląski - znalazł się tylko na liście rezerwowej.

Nie stłumiło to jednak wiary wielu piłkarskich kibiców w naszym województwie. Dwóch z nich, Krzysiek i Tomek, postanowiło włączyć się w walkę, by w słynnym "kotle czarownic" w 2012 roku pojawili się najlepsi piłkarze naszego kontynentu. W dwójkę zorganizowali akcję "Euro 2012 na Śląskim".

Euro 2012 na Slaskim

Organizatorzy akcji tłumaczą na swojej stronie internetowej, że wbrew pozorom Stadion Śląski wciąż ma szansę na organizację spotkań podczas Euro 2012! Mimo zgłoszenia przez Polskę czterech miast do organizacji meczy, to UEFA będzie mogła według własnego uznania wybrać stadiony goszczące imprezę.

Jeszcze do niedawna wydawało się, że Chorzów, który przez polski sztab został oceniony najgorzej spośród wszystkich miast kandydujących do przyjęcia imprezy, nie ma szans na ewentualną organizację prestiżowych spotkań. W chwili ogłoszenia państwa gospodarza imprezy to europejska federacja staje się głównym organizatorem imprezy i to ona będzie decydowała, gdzie odbędą się mecze!

Na stronie internetowej www.euro2012naslaskim.pl podpisało się już ponad 40 000 osób. Jeżeli również Ty nie wyobrażasz sobie turnieju Euro 2012 w Polsce bez meczów na Śląskim, to dokonaj symbolicznego wpisu. Portal czecho.pl postawnowił wspierać tę inicjatywę.

"Jeszcze nic nie zostało przesądzone! Razem możemy wywalczyć Euro 2012 dla Śląskiego!" - głosi napis na stronie www.euro2012naslaskim.pl.

smm / czecho.pl

Źródło: www.euro2012naslaskim.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.