czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 17 maja 2007
  • wyświetleń: 1520

Osiedlowy Dzień Dziecka

Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks-Storczyk" przyjmuje do 26 maja w Domu Działkowca w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 15.00 do 18.00 zapisy dzieci do udziału w obchodach Dnia Dziecka.

W programie imprezy, która rozpocznie się 2 czerwca o 10.00 przewidziano wiele atrakcje dla najmłodszych, między innymi: gry i konkursy ogrodowe z nagrodami i zabawy dla dzieci, a także konkurs ekologiczny "Fauna i flora w rodzinnych ogrodach działkowych - edycja II" - dla dzieci starszych. Pnadto organizatorzy zaplanowali loterię fantową oraz zabawę na dmuchanej zjeżdżalni.

Każde dziecko ma zapewniony ciepły posiłek, napoje, tradycyjną watę cukrową i popcorn, okolicznościową paczkę ze słodyczami i inne niespodzianki.

Przy zapisach należy podać nazwisko i imię dziecka, adres, datę urodzenia, a także liczbę osób dorosłych towarzyszących dzieciom. Wpisowe od osób dorosłych towarzyszących dzieciom: 5 zł.

Impreza jako zadanie publiczne jest dotowana przez Gminę Czechowice-Dziedzice. Telefon kontaktowy do organizatora imprezy: 0 603 067 422.

new / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.