czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 17 maja 2007
  • wyświetleń: 1000

Bestwińskie Spotkania Folklorystyczne

Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie oraz Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Bestwina" zapraszają na imprezę plenerową - V Bestwińskie Spotkania Folklorystyczne, która odbędzie się 26 maja na estradzie za budynkiem CKSiR. Rozpoczęcie godzina 16.30

W programie imprezy zaplanowano występy: Regionalnego Zespołu JASIENICZANKA (Jasienica), Wielopokoleniowego Zespołu Pieśni, Tańca i Widowisk Okolicznościowych LASKOWIACY (Zator), Zespołu Tańca Słowiańskiego KOLO (Centrum Wychowania Estetycznego Bielsko - Biała). Zobaczymy również: Zespół Tańca Ludowego (Centrum Wychowania Estetycznego Bielsko - Biała), Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca BESTWINA (Bestwina), Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca RUDZIANIE (Ruda Śląska) oraz Regionalny Zespół Folklorystyczny ONDRASZKI (Szczyrk). Podczas imprezy odbędzie się także zabawa taneczna z zespołem ORION.

new / czecho.pl

Źródło: UG Bestwina

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.