czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 9 czerwca 2020
  • 20 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2127

Serce Ewelinki - Soca Studio Tańca pomaga!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SOCA Studio Tańca" podaj

Za nami:

20 czerwca odbędzie się "Maraton Zumba on-line" dla chorej, dwuletniej Ewelinki. Wydarzenie organizuje Studio Tańca "Soca" z Czechowic-Dziedzic.

Reklama

SOCA Studio Tańca


Ewelinka urodziła się 15 Maja 2018 roku. Jej serduszko rożni się od serduszka innych dzieci. Została jej połowa, która musi starczyć na jak najdłuższy okres. Aby tak się stało, potrzeba kilku niezwykle skomplikowanych i ryzykowanych operacji. Trzeba dostosować połowę serduszka, aby nauczyło się funkcjonować na nowo i radziło sobie z coraz większym wysiłkiem.

To rzadka i skomplikowana wada serca z dodatkowymi nieprawidłowościami. Potocznie nazywa się zespołem niedorozwoju lewego serca HLHS. Dzisiejsza medycyna nie jest w stanie naprawić tej wady, ale kolejne operacje mogą dostosować serce do funkcjonowania w takim zakresie, jakie ono da radę w nieznanym nikomu okresie czasu i nie znanej granicy jego wytrzymałości.

Studio Tańca "Soca" chce pomóc rodzicom i małej Ewelince uzbierać przynajmniej część pieniędzy, aby pomóc im w tej trudnej drodze. Dlatego już 20 czerwca organizuje "Maraton Zumba on-line dla Ewelinki".

- Wraz z innymi instruktorami z różnych rejonów Polski będziemy się łączyć ze swoich domów na Twój komputer, telefon czy telewizor po to, aby pomóc - mówią organizatorzy wydarzenia. Jego strona na Facebooku, na której również odbędą się warsztaty, dostępna jest tutaj.

SOCA Studio Tańca

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Targowa 11

kom. 533888118Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SOCA Studio Tańca

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SOCA Studio Tańca" podaj