czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 23 czerwca 2020
  • 3 lipca 2020
  • wyświetleń: 3321

Czechowickie Multikino jednak nie będzie otwarte od 3 lipca

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Czekaliście na ponowne otwarcie czechowickiego kina sieci "Multikino"? Mamy złe wieści. Kino w "Starej Kablowni", mimo wcześniejszych zapowiedzi, nie będzie otwarte od piątku, 3 lipca. Sieć przekłada wznowienie działalności swoich kin w mniejszych miastach na późniejszy termin.

Reklama

Multikino


Jak informuje sieć Multikino, część multipleksów wznowiła działalność 19 czerwca. - Seanse filmowe po przerwie odbywają się zgodnie z planem, a dzięki zapewnionemu zapleczu sanitarnemu i materiałom informacyjnym na terenie kin udział w projekcjach jest przyjemny i bezproblemowy - poinformowałPaweł Świst, prezes zarządu Multikino S.A. Otwarte są kinopleksy w dużych miastach.

Jednak pomimo wcześniejszych zapowiedzi, pozostałe kina sieci "Multikino" nie zostaną otwarte 3 lipca. - W związku z przesunięciem najbardziej wyczekiwanych przez widzów premier filmowych zdecydowaliśmy, że pozostałe kina sieci Multikino nie wznowią działalności 3 lipca br. - powiedział Świst.

Data ponownego otwarcia "Multikina" w centrum handlowym "Stara Kablownia" nie jest na razie znana.

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj