czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 7 czerwca 2007
  • wyświetleń: 1495

Konkurs: Śpiewać każdy może...

MDK w Czechowicach-Dziedzicach organizuje Konkurs Piosenki Artystycznej "Śpiewać każdy może". Finał odbędzie się w "Lasku" (Park Miejski). Termin zostanie podany w późniejszym terminie

Uczestnikami konkursu mogą być soliści z województwa śląskiego w wieku od 10 do 25 lat. Każdy zobowiązany jest w ciągu 8 minut wykonać dwa utwory w różnych językach, w tym jeden w języku polskim. Mile widziane są piosenki autorstwa własnego. Utwory nie mogą zawierać treści wulgarnych bądź obelżywych.

Dopuszczalny jest także repertuar klasyczny w postaci: opery, operetki, musicalu. W trakcie konkursy uczestnicy będą mogli korzystać z półplaybacków nagranych na płytach CD lub z akompaniamentu na żywo (pianino lub gitara). Organizator zapewnia pianino elektryczne marki Yamaha.

Wykonawców oceniać będzie jury powołane przez organizatorów, złożone z muzyków i ludzi teatru. Podczas Festiwalu oceniane będą: walory wokalne wykonawców, dobór repertuaru z uwzględnieniem wieku wykonawców, interpretacja utworów, dojrzałość estradowa wykonawców i ogólny wyraz artystyczny. Dla najlepszych nagrody rzeczowe i finansowe.

Karty zgłoszeń www.mdk-cz-dz.com.pl/files/KARTA%20ZGLOSZENIA.doc class=dodaj>[pobierz] należy nadsyłać pocztą lub faksem do 13 lipca na adres:

Miejski Dom Kultury w Czechowicach - Dziedzicach
ul. Niepodległości 42
43-502 Czechowice – Dziedzice
tel/fax. (032) 215 32 85
tel. (032) 215 31 59
e-mail: mdk@mdk-cz-dz.com.pl

smm / czecho .pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.