czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 lipca 2020
  • 4 lipca 2020
  • wyświetleń: 2828

Wakacyjne zajęcia dla wszystkich w Miejskim Domu Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na cykl różnorodnych, wakacyjnych zajęć i warsztatów, a także na wycieczki.

Reklama

W programie kurs tańca dla młodzieży od 16 lat i dorosłych, spotkania koła badaczy kultury i projekcja dokumentu o tradycjach obrzędowych na terenie naszej gminy, cykl wykładów "kultury świata" (tematy: pandemia COVID-19 w memach i teoriach spiskowych oraz historyczne epidemie w narracjach, relacjach, świadectwach). Oprócz tego czechowicki Teatr Muzyczny Movimento poprowadzi konsultacje wokalne i aktorskie. Będą też spotkania w pracowni plastycznej. Wstęp na te wydarzenia będzie bezpłatny.

Wśród płatnych zajęć znajdziemy poranne kino letnie, lekcje indywidualne z baletu i tańca współczesnego, zajęcia wokalne dla dzieci od 6 lat, młodzieży i dorosłych prowadzone przez Pracownię Głosu Canetis, a także wycieczki do Krakowa, Wrocławia oraz Szlakiem Cystersów.

Zapisy w sekretariacie MDK. Szczegóły na poniższym plakacie.

wakacyjne spotkania

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj