czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 czerwca 2007
  • wyświetleń: 1822

Ruszyły Warsztaty Fotograficzne

Ruszyły Warsztaty Fotograficzne dla mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice. Jest to cykl ośmiu spotkań oraz wspólnego pleneru mających na celu podniesienie poziomu kultury obrazowej i estetycznej uczestników warsztatów, a także wzrost poziomu znajomości warsztatu fotograficznego oraz popularyzacja fotografii jako twórczej formy spędzanie czasu wolnego. Czas trwania spotkania oscyluje pomiędzy jedną, a dwiema godzinami. Prowadzić warsztaty będzie znany, czechowicki artysta fotograf - Pan Mieczysław Wielomski.

Na wstępnym spotkaniu organizacyjnym prowadzący przedstawili przybyłym cel i program warsztatów. Ustalono, że warsztaty fotograficzne będą się odbywać w każdą środę o 18.00. Następne spotkanie, już szkoleniowe, odbędzie się 20 czerwca w pomieszczeniu stowarzyszenia przy ul. Traugutta 1 (niski budynek spółdzielni, 1 pierwsze piętro na końcu korytarza po lewej).

Zainteresowanych, którzy nie mogli przybyć lub nie wiedzieli o spotkaniu inauguracyjnym informujemy, że są jeszcze wolne miejsca. Przypominamy, że warsztaty są bezpłatne.

www.landskapisci.com

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.