Rozrywka

  • 29 lipca 2020
  • 31 lipca 2020
  • wyświetleń: 3266

Od piątku wracają seanse w Multikinie w Czechowicach!

Za nami:

W piątek 31 lipca w kinie sieci Multikino w Czechowicach-Dziedzicach odbędą się pierwsze seanse filmowe po przerwie spowodowanej pandemią koronawiusa. Przyjemny i bezproblemowy udział w projekcji filmów zapewni przygotowane zaplecze sanitarne.

multikino


Widzowie będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie premiery filmowe i seanse przedpremierowe - pojawi się m.in. thriller "Nieobliczalny" oraz komedia "Włoskie wakacje". Multikino nie zapomniało o najmłodszych kinomanach. Ponadto 7 sierpnia startują transmisje rozgrywek UEFA.

- Do ponownego otwarcia kin nasza sieć podeszła ze spokojem i uruchamiała je stopniowo. Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz widzów, w Multikinie wdrożono rządowe wytyczne dotyczące funkcjonowania kin po otwarciu - tłumaczy Paweł Świst, Prezes Zarządu Multikino S.A.

Jakie nowości obejrzymy w czechowickim Multikinie?Od piątku, 31 lipca będzie można zobaczyć premierowo thriller "Nieobliczalny" z Russellem Crowe w roli głównej. Ponadto 1 i 2 sierpnia odbędą się przedpremierowe pokazy komedii "Włoskie wakacje" z pięknymi krajobrazami Toskanii w tle, lokalnym winem, najlepszym risotto i włoskim słońcem, które zmienia wszystko.

multikino


nieobliczalny
Na ekrany Multikina wchodzi "Nieobliczalny" z Russelem Crowe w roli głównej · fot. materiały prasowe


Multikino nie zapomniało o najmłodszych kinomanach. Na wielki ekran powrócą "Gru, Dru i Minionki"! W repertuarze znajdzie się również animacja "Scooby-Doo!" o wiecznie głodnym czworonogu, jego najlepszym kumplu Kudłatym i reszcie ekipy.

Scooby doo
Pierwsza kinowa animacja Scooby-Doo na ekranach Multikina! · fot. materiały prasowe


Od 7 sierpnia ponownie na ekranach kin sieci Multikina rozpoczną się transmisje Ligi Mistrzów UEFA. Uczestnicy wydarzeń zobaczą je w jakości Super HD dzięki Telewizji Polsat.

multikino


Bilety na premierowe seanse od 31 lipca można nabyć w kasach Multikina, a już dziś są dostępne na stronie http://www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Jakie środki bezpieczeństwa sanitarnego wdrożono?W foyer kin sieci Multikino oraz w toaletach ulokowano stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów została wyposażona w przyłbice. Każde Multikino posiada specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny. W toaletach, które są na bieżąco sprzątane, znajdują się instrukcje dla klientów dotyczące prawidłowego mycia rąk. Ponadto w salach kinowych regularnie są dezynfekowane punkty częstego styku, takie jak klamki, podłokietniki i poręcze.

Zgodnie z rządowymi wytycznymi widzowie na terenie kina powinni mieć zasłonięte maseczką lub przyłbicą usta i nos. Klienci kupujący bilety w kasach mogą płacić za nie bezgotówkowo kartą płatniczą, blikiem i telefonem bądź nabyć je online poprzez stronę http://www.multikino.pl lub przy użyciu bezpłatnej aplikacji mobilnej Multikina.

W salach kinowych widzowie są proszeni o zajmowanie miejsca wskazanego na bilecie z zachowaniem bezpiecznego odstępu. Obowiązek zachowania wolnego miejsca między osobami nie dotyczy opiekuna z dzieckiem poniżej 13 roku życia, opiekuna osoby niepełnosprawnej oraz osób z jednego gospodarstwa domowego.

Po zakończonym seansie klienci opuszczający salę kinową powinni postępować zgodnie z informacjami, które przekażą pracownicy kina lub stosować się do oznaczeń.

ar / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj