Rozrywka

  • 10 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 2805

Spektakle i koncerty z festiwalu "LEW" dostępne online

Nie miałeś możliwości uczestniczenia w VII Letnim Festiwalu Wokalno-Teatralnym "LEW 2020"? Nic straconego! Czechowicki Teatr Muzyczny "Movimento" umieścił na swoim kanale na YouTubie pierwsze nagrania z koncertów, które odbył się w ramach wydarzenia.Pierwszym z koncertów, które możemy obejrzeć i wysłuchać, jest recital potrójny "Letnia serenada", w wykonaniu Zuzanny Kłaptocz, Radosława Szostaka oraz Marcina Binkiewicza. Wykonywali oni repertuar, który przygotowali na recitale dyplomowe w Diecezjalnej Szkole Organistowskiej - Szkole Muzycznej II stopnia w Bielsku Białej. Przy fortepianie zasiadły Ewelina Bachul i Ewelina Stanclik. Koncert prowadziła Barbara Bielaczyc.Drugim z wydarzeń do obejrzenia na YouTubie jest koncert 5 tenorów "Celesti tenori". Na scenie wystąpili zarówno doświadczeni artyści (Rafał Majzner, Paweł Brożek) jak i młodzi adepci sztuki wokalnej (Piotr Brożek, Szymon Sadkowski, Radosław Szostak). Koncert poprowadziła Barbara Bielaczyc, a przyu fortepianie zasiadł Aleksander Teliga jr.

Już wkrótce na profilu Teatru Muzycznego "Movimento" z Czechowic-Dziedzic pojawią się nagrania z pozostałych koncertów, które odbyły się w ramach VII Letniego Festiwalu Wokalno-Teatralnego "LEW 2020" - "Niepokorne" oraz "Śluby panieńskie".

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj