Reklama

Rozrywka

  • 14 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 1888

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na "Tenet" Nolana!

Najnowszy film Christophera Nolana "Tenet" wejdzie na ekrany 26 sierpnia. Multikino rozpoczęło właśnie przedsprzedaż biletów!Już dziś można kupić bilet na jedną z najdroższych produkcji w historii kina w kasach kin sieci Multikino, na http://www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

"Tenet" to najnowszy projekt Christophera Nolana. Jego wcześniejsze produkcje jak "Incepcja", "Mroczny Rycerz" czy "Interstellar" odniosły sukces na całym świecie i sprawiły, że stał się on popularnym i cenionym za oryginalne podejście do narracji reżyserem.

Tym razem Nolan przygotował dla widzów widowiskowy film akcji, w którym zderzy się szpiegowski klimat z koncepcją podróży w czasie. Wszystko owiewa mgiełka tajemnicy. Na wielkim ekranie kinomani zobaczą w rolach głównych między innymi Roberta Pattinsona, Elizabeth Debicki, Aarona Taylora-Johnsona, Kennetha Branagha i Clemence Poesy.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na premierowy tydzień 26 sierpnia - 3 września. Seanse filmu "Tenet" są wyłączone z rezerwacji.

tenet

ar / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj