Rozrywka

  • 31 sierpnia 2020
  • 2 września 2020
  • wyświetleń: 3231

Kody do platformy Legimi od 1 września w czechowickiej bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach ruszyła z wypożyczeniami kodów dostępu do platformy Legimi.

ebook
Czechowicka biblioteka zachęca do legalnego czytania · fot. pixabay.com


- Bardzo cieszymy się, że już dziś możemy powiedzieć, że po otwarciu nasi czytelnicy będą mogli wypożyczyć nie tylko tradycyjne zbiory, a także kody Legimi umożliwiające czytanie ebooków na nośnikach takich jak telefon komórkowy, czytnik czy komputer. Kody będą działały przez cały miesiąc. Platforma zapewnia nieograniczony dostęp do około 30000 ebooków i 2500 audiobooków. O szczegółach i sposobie wypożyczeń biblioteka będzie informować na swojej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych - mówią bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach.

- Korzystajmy z legalnych źródeł i razem bądźmy odpowiedzialni za kulturę, którą tworzą pisarki i pisarze, ale i my - czytelnicy, za przestrzeganie praw autorskich oraz ochronę własności intelektualnej. A już od 28 sierpnia zapraszamy do nowej biblioteki - dodają.

Co należy zrobić, aby otrzymać kod Legimi? Zainteresowane osoby muszą wysłać wiadomość e-mail na adres e.rogala@mbp.czechowice-dziedzice.pl z numerem karty bibliotecznej. O otrzymaniu kodów decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość kodów jest ograniczona.

- Jeśli chcecie wypożyczyć miesięczny kod dostępu prosimy wysłać maila 1 września od godziny 7.00. Każda osoba dostanie odpowiedź z informacją o dostępności kodów i instrukcją ich użycia - informują pracownicy czechowickiej biblioteki.

ar, mp / czecho.pl

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj