czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 31 sierpnia 2020
  • 11 września 2020
  • wyświetleń: 2366

Take Trio+ zagra w BRIFF Pub & Restaurant

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BRIFF" podaj

Za nami:

BRIFF Pub & Restaurant - lokal zlokalizowany przy pszczyńskim Rynku zaprasza na koncert zespołu Take Trio+ w piątek, 11 września o godzinie 20.00.

ReklamaTake Trio+ przedstawia świat muzyki klasycznej, jazzu oraz muzyki rozrywkowej w interesującej formie. Znakomici muzycy delektują akustycznym brzmieniem akordeonu, gitary i kontrabasu plus damski wokal (stąd Take Trio+).

Repertuar koncertowy zawiera utwory z różnych epok i stylów muzycznych. Nowy projekt artystyczny Trio został poszerzony o polskie piosenki z okresu międzywojennego i powojennego (np. Przybora, Wasowski).

Do znaczniejszych osiągnięć zespołu zaliczyć należy koncerty w wielu krajach Europy. Koncertował między innymi w Brukseli dla eurodeputowanych, w Belwederze dla korpusu dyplomatycznego, w Wiedniu w ambasadzie polskiej. Brał udział w wieczorach francuskich dla dyplomacji czeskiej i francuskiej.

Wstęp na koncert jest wolny!
Rezerwacja stolików pod numerem telefonu: 577769860

BRIFF Pub & Restaurant


BRIFF Pub & Restaurant

43-200 Pszczyna
ul. Rynek 21

kom. 577769860Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BRIFF

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BRIFF" podaj