czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 września 2020
  • 16 października 2020
  • wyświetleń: 6982

[FOTO] Poetycki Hyde Park w ramach Festiwalu Poezji Słowiańskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Do 17 października potrwa 8. Festiwal Poezji Słowiańskiej. Każdego dnia spotykamy się w innym mieście - Czechowicach-Dziedzicach, Bielsku-Białej oraz w Cieszynie. 15 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach w ramach wydarzenia odbył się Poetycki Hyde Park. W holu nowego gmachu placówki nadal trwa wystawa Urszuli Drzyżdżyk-Dziudziel.

Reklama

Poetycki Hyde Park - Festiwal Poezji Słowiańskiej w czechowickiej bibliotece - 15.10.2020 · fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach


15 października w Bibliotece, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, odbyło się spotkanie w ramach 8. Festiwalu Poezji Słowiańskiej połączone z wernisażem prac malarskich i fotograficznych Urszuli Drzyżdżyk-Dziudziel. Wystawę możecie Państwo oglądać do końca października w holu biblioteki. Gospodarzem festiwalu był Ryszard Grajek a współprowadzącą Ewa Witke.

Poniżej plakat prezentujący wszystkie wydarzenia Festiwalu w pozostałych miastach:

festiwal poezji słowiańskiej


Festiwal odbywa się pod patronatem Starosty Bielskiego, Burmistrza Czechowic-Dziedzic, Prezydenta Bielska-Białej, Burmistrza Cieszyna.

ar / czecho.pl

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj