czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 4 września 2020
  • wyświetleń: 3109

Szkraby w MDK - powracają zajęcia taneczno-muzyczne dla najmłodszych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Miejski Dom Kultury zaprasza 3-4 latki i 5-6 latki na zajęcia adresowane do dzieci, które już od najmłodszych lat przejawiają potrzebę kontaktu z muzyką, odczuwają ją w naturalny sposób i wyrażają ruchem. Szkraby tańczą i śpiewają już trzynasty rok!

Reklama

Szkraby spotykają się w grupach liczących do 10 osób, a zajęcia trwają 50 minut. W ich trakcie najmłodsi śpiewają, tańczą, bawią się, grają na prostych instrumentach, uczą się rymowanek, wierszyków, inscenizacji muzyczno-ruchowych i trudniejszych układów tanecznych. Wszystkie te zabawy i ćwiczenia prowadzą do jednego celu - wspólnego występu na scenie widowiskowej przed licznie zgromadzoną publicznością. Pięciolatki dwukrotnie w ciągu roku prezentują swoje umiejętności - w maju na Gali MDK i w czerwcu - podczas samodzielnego programu.

Zajęcia prowadzi Joanna Distel - pedagog przedszkolny, wczesnoszkolny oraz instruktor i choreograf tańca.

Układy taneczne zostaną w tym roku wzbogacone o kroki podstawowe tańców latynoamerykańskich (samba i cha-cha).

Kiedy odbywają się zajęcia?Szkraby - 3 i 4 latki
W poniedziałki o 16.30 i czwartki o 17.00. Pierwsze zajęcia zaplanowano na poniedziałek, 5 października oraz na czwartek, 8 października.

Szkraby - 5 i 6 latki
W poniedziałki o 17.30 i czwartki 18.00. Pierwsze zajęcia zaplanowano na poniedziałek, 5 października oraz na czwartek, 8 października.

Zapisy prowadzi i informacji udziela sekretariat MDK oraz Joanna Distel (tel. 784 799 139). Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Przed rozpoczęciem zajęć rodzice proszeni są o wypełnienie karty zgłoszenia znajdującej się w sekretariacie MDK.

szkraby

ar / czecho.pl

źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj