czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 29 września 2020
  • 17 października 2020
  • wyświetleń: 4535

Akademia Pięknego Czasu: wycieczka do Krasiczyna i Tarnowa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Za nami:

Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza 17 października na wycieczkę do Krasiczyna i Tarnowa w ramach "Akademii Pięknego Czasu".

Reklama

W programie: zwiedzanie Zamku w Krasiczynie (wnętrza, lochy, wieża oraz park), wizyta w Klasztorze Bernardynów w Leżajsku (zwiedzanie połączone z koncertem organowym), czas wolny w Tarnowie.

Koszt wyjazdu to 120,00 zł. W cenie: bilety wstępu, przewodnik, autokar, ubezpieczenie. Dodatkowo płatne zwiedzanie Klasztoru w Leżajsku oraz koncert organowy - 7,00zł - zbiórka w autobusie. Organizatorzy proszą o przygotowanie odliczonej kwoty.

Uczestnicy wyruszą z parkingu przy ul. Mickiewicza o godzinie 5.30.

Zapisy przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach ul. Paderewskiego 3 pokój nr 1.7 (pierwsze piętro) lub pod nr tel. 32 215 30 34 do dnia 14 października.

Opłaty (po wcześniejszym zapisaniu się telefonicznym lub osobistym) prosimy dokonywać na konto: UWAGA ZMIANA ADRESU: Miejska Biblioteka Publiczna ul. Paderewskiego 3 43-502 Czechowice-Dziedzice ING Bank Śląski S.A. Oddział w Bielsku-Białej nr rachunku: 89 1050 1070 1000 0024 3308 3363. W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko osoby (osób), za które dokonywana jest opłata z dopiskiem KRASICZYN.

Ilość miejsc ograniczona. Zgodnie z Regulaminem, pierwszeństwo zapisu mają słuchacze "Akademii Pięknego Czasu". Osoby nie będące Słuchaczami Akademii, mogą wziąć udział w wyjeździe, pod warunkiem dostępności wolnych miejsc. Po 15.10.2020 r. niemożliwe są jakiekolwiek zmiany na liście uczestników.
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych uczestników wyjazdu dostępna jest na stronie internetowej Biblioteki.

ar / czecho.pl
źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj