Rozrywka

  • 7 października 2020
  • wyświetleń: 2724

Czytelnia cicha i internetowa w nowej bibliotece już otwarte!

Od 6 października w nowym gmachu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Paderewskiego czynne są czytelnie - cicha i komputerowa. Ich działalność ze względu na epidemię COVID-19 będzie jednak ograniczona.

Czytelnia cicha udostępniona jest wyłącznie do celów edukacyjnych takich jak np.: pisanie pracy z możliwością korzystania z własnego sprzętu oraz przeprowadzania zajęć wewnątrzbibliotecznych w uprzednio wyznaczonych godzinach.

W czytelni cichej można ponadto wypożyczać czasopisma na okres do 5 dni, w ilości nie większej niż 10 sztuk na osobę.

Indywidualna sesja internetowa może trwać do 60 minut. Wyszukiwane informacje mogą być drukowane, po uprzednim poinformowaniu bibliotekarza na wyznaczonych drukarkach. Za wydruk będzie pobierana opłata (zgodnie z regulaminem usług).

Z komputerów w czytelniach mogą korzystać użytkownicy, po wcześniejszym wpisaniu się na listę - potrzebny będzie dowód osobisty lub karta czytelnika.

Wszystkie osoby korzystające z czytelni zobowiązane są do noszenia maseczek oraz rękawiczek jednorazowych, a także dezynfekcji rąk. Liczba osób przebywających jednocześnie w czytelni jest ograniczona do 8 osób, z zachowaniem dystansu społecznego. Powyższe zasady obowiązują do odwołania.

biblioteka czechowice

ar / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj