Rozrywka

  • 13 października 2020
  • wyświetleń: 5613

Akademia Pięknego Czasu w bibliotece - program spotkań

Za nami:

Akademia Pięknego Czasu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach nie przestaje działać! Od października do grudnia zaprasza na wykłady, warsztaty i spotkania, które będą odbywać się w nowym budynku Biblioteki przy ul. Paderewskiego 3. Nie zabraknie odrobiny sportu w postaci spacerów Nordic Walking. Zaplanowano także wycieczkę.

W tym semestrze nie obowiązują zapisy, a udział w Akademii jest bezpłatny. Na miłośników rękodzieła w każdą środę czekają warsztaty decoupage. Osoby, które chcą budować dobrą kondycję i odporność na świeżym powietrzu i w towarzystwie, mogą w każdą niedzielę, jeżeli tylko dopisze pogoda, wspólnie z Akademią Pięknego Czasu maszerować z kijkami pod okiem instruktora Nordic Walking, Mariana Grzywacza. Szczegółowe informacje o spotkaniach chętni znajdą w czwartki na stronie internetowej biblioteki.

Jeszcze w październiku biblioteka zaprasza na wycieczkę do Krasiczyna i Tarnowa. W programie: zwiedzanie Zamku w Krasiczynie (wnętrza, lochy, wieża oraz park), wizyta w Klasztorze Bernardynów w Leżajsku (zwiedzanie połączone z koncertem organowym), czas wolny w Tarnowie. Więcej informacji o wyjeździe znajdziecie w naszym artykule.

Oprócz twórczości rękodzielniczej i ruchu na powietrzu są też wykłady. Na listopad zapowiedziano wykład dotyczący księdza Tischnera zatytułowany "Tischner: wiara, nadzieja, solidarność". Drugi z wykładów - grudniowy - będzie dotyczyć sakralnych zabytków powiatu bielskiego w konserwacji. Hasło przyświecające spotkaniu to "Rutyna i sensacyjne odkrycia".

W grudniu gościem biblioteki będzie Beata Majewska, autorka powieści publikująca pod pseudonimem Augusta Docher.

Harmonogram spotkańakademia pięknego czasu

ar / czecho.pl

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj