czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 16 lipca 2007
  • wyświetleń: 1134

Kup książkę z portalem czecho.pl!

Interesujące książki, dobra na każdą okazję muzyka, wciągające filmy i porywające w najbardziej odległy świat ludzkiej fantazji gry komputerowe znajdziecie na nowym pasażu handlowym, który został uruchomiony w poniedziałek na portalu czecho.pl.

Reklama

Kup książkę z portalem czecho.pl!
Dobrą książkę znajdziesz na pasażu handlowym czecho.pl.


Pod adresem czecho.pasazhandlowy.pl class=dodaj target=_blank>pasażu można odnaleźć najnowsze pozycje literatury popularnej i naukowej, muzykę i filmy znane, które już wcześniej zyskały uznanie w oczach krytyków, a także gry komputerowe docenione przez rzeszę graczy. Wszystko to dostępne o jedno kliknięcie stąd.

Pamiętaj - czecho.pasazhandlowy.pl class=dodaj target=_blank>pasaż handlowy na lewym menu portalu czecho.pl! W środku: bestsellery, nowości i krótki opis książek lub filmów, które w sklepiku pojawią się niebawem. Na klientów pasażu czekają także atrakcyjne promocje. Zapraszamy!

Pasaż handlowy został stworzony przy współpracy portalu czecho.pl z firmą Kolporter.

smm / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.