czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 31 lipca 2007
  • wyświetleń: 1836

Zaśpiewali najlepiej, dostali nagrody

W niedzielę 29 lipca czechowiczanie pokazali, że śpiewać potrafią. Wszak do konkursu piosenki artystycznej "Śpiewać każdy może" zgłosiło się zaledwie 14 osób, ale potrafili oni zwrócić uwagę jury. Najlepsi zostali nagrodzeni.

Reklama

W zabawie organizowanej przez Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach najwyżej oceniono Klaudię Walencik, to jej łupem padła pierwsza nagroda w wysokości 200 złotych. Pozycję o oczko niżej zanotowała Wioletta Malchar, a na trzecim miejscu znalazła się Ania Pasz, dziewczyny dostały kolejno 150 i 100 złotych.

W gronie wyróżnionych znalazł się również chłopak. Dzięki odwadze dla Piotra Klimcy jury, w składzie: Grażyna Krzanowska, Elżbieta Mak-Kołbasa, Rafał Majzner, postanowiło przyznać nagrodę w wysokości 50 zł. Pięć osób nie spełniło warunków regulaminu konkursu, ale mimo to, przyznano wyróżnienie pozaregulaminowe. Otrzymała je Kamila Gruszczyk, ktora wykonała dwie piosenki w języku polskim.

new / czecho.pl

Źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.