Rozrywka

  • 31 lipca 2007
  • wyświetleń: 1972

Zaśpiewali najlepiej, dostali nagrody

W niedzielę 29 lipca czechowiczanie pokazali, że śpiewać potrafią. Wszak do konkursu piosenki artystycznej "Śpiewać każdy może" zgłosiło się zaledwie 14 osób, ale potrafili oni zwrócić uwagę jury. Najlepsi zostali nagrodzeni.

W zabawie organizowanej przez Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach najwyżej oceniono Klaudię Walencik, to jej łupem padła pierwsza nagroda w wysokości 200 złotych. Pozycję o oczko niżej zanotowała Wioletta Malchar, a na trzecim miejscu znalazła się Ania Pasz, dziewczyny dostały kolejno 150 i 100 złotych.

W gronie wyróżnionych znalazł się również chłopak. Dzięki odwadze dla Piotra Klimcy jury, w składzie: Grażyna Krzanowska, Elżbieta Mak-Kołbasa, Rafał Majzner, postanowiło przyznać nagrodę w wysokości 50 zł. Pięć osób nie spełniło warunków regulaminu konkursu, ale mimo to, przyznano wyróżnienie pozaregulaminowe. Otrzymała je Kamila Gruszczyk, ktora wykonała dwie piosenki w języku polskim.

new / czecho.pl

Źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.