Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 grudnia 2020
  • 18 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1438

Stand-up dla WOŚP w Dworku Stara Cynkownia przeniesiony!

Znani kabareciarze zagrają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Po raz trzeci w naszym mieście odbędzie się wieczór stand-up! Zabawa będzie połączona z licytacjami. Uwaga! Z powodu przeniesienia tegorocznego finału WOŚP na niedzielę, 31 stycznia, wydarzenie w Starej Cynkowni zostanie przesunięte na inny termin, który poznamy niebawem.

Charytatywny stand up WOŚP


Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przesunięty na niedzielę, 31 stycznia. Na decyzję ma wpływ ogłoszona przez rząd narodowa kwarantanna. Finał do tej pory planowany był na 10 stycznia 2021 roku. W związku z tym wieczór stand-upowy również został przeniesiony. O nowej dacie organizator ma poinformować jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Zapraszamy wszystkich na stałą scenę komediową w Dworku Stara Cynkownia. Wydarzenie będzie podzielone na dwie części. W każdej z nich wystąpi trzech komików, a pomiędzy występami odbędą się licytacje! Pierwsza część wystartuje o godzinie 17.00, zaś druga część o 19.30.

Gwiazdami wieczoru będą  • Bartosz Gajda - gwiazda estrady, znany kabareciarz, członek kabaretu Łowcy. B,
  • Arkadiusz "Jaksa" Jaksewicz - rudobrody z Warmii. Mówi historie dotyczące siebie i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich,
  • Damian Usewicz - szczeciński komik i organizator imprez w całej Polsce. Związany z Agencją Artystyczną Dabe. Z komedią i sceną związany od 10 lat,
  • Przemysław Grajny - człowiek wielu talentów, który próbował już prawie wszystkiego. Teraz testuje się na scenie, jak sam o sobie mówi, prezentuje poziom przeciętny, ale perspektywiczny,
  • Marlena Mysza - niby poukładana, a jednak nieogarnięta. O swoich pomyłkach, niedomówieniach, byciu fitlook, fitnessie i fitphoto chętnie opowiada wszystkim dookoła, nawet tym, którzy już tego słuchać nie chcą,
  • Piotr Przytuła - pochodzący z Sosnowca facet po trzydziestce. Podobno kiedyś trenował boks, ale częściej widziano potwora z Loch Ness niż jego sierpowy.


Ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią, ilość miejsc jest ograniczona. Wszystkie rezerwacje odbywają się telefonicznie pod numerem 516 833 993.

Cena biletu: "co łaska" do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

ar / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.