Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 7 sierpnia 2007
  • wyświetleń: 3652

Ognisko dla dzieci ze Świetlicy

Ostatnią sobotę, 4 sierpnia, dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Czechowicach-Dziedzicach spędziły w nietypowy sposób. Dzięki uprzejmości Centralnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bestwinie oraz Kościołowi Zielonoświątkowemu w Czechowicach-Dziedzicach, dzieci mogły korzystać z terenów rekreacyjnych wspomnianego ośrodka w Kaniowie.

Ognisko dla dzieci ze Świetlicy
fot. Grzegorz D. Szłowieniec


Dwadzieścia troje dzieci z Czechowic-Dziedzic spędziło czas w oderwaniu od szarej rzeczywistości ich osiedli, grając w piłkę nożną, tenisa, przeciągając linę, czy też kąpiąc się w basenie. Organizator - Kościół Zielonoświątkowy w Czechowicach-Dziedzicach zadbał też by zmęczone zmaganiami sportowymi i naporem wrażeń dzieci posiliły się po zabawie. Na wszystkich czekały gorące kiełbaski, ciasta, ciasteczka i inne przekąski.

Nie była to pierwsza i z pewnością nie ostatnia forma wsparcia Świetlicy przez Kościół Zielonoświątkowy w Czechowicach-Dziedzicach - m.in. w styczniu tego roku dzieci ze Świetlicy wzięły udział w organizowanej przez kościół "Gwiazdkowej niespodziance".

Władze Świetlicy Środowiskowej w Czechowicach-Dziedzicach cieszą się ze współpracy i pragną zachęcić inne osoby i organizacje do wsparcia swojej działalności.

Grzegorz D. Szłowieniec

Zobacz zdjęcia z ogniska dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej:
Ognisko dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej 2007-08-07


fot. Grzegorz D. Szłowieniec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.