Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 12 sierpnia 2007
  • wyświetleń: 11678

Foto-konkurs: Pierwsi finaliści

Pierwsza eliminacja wakacyjnego fotograficznego już za nami. Zanim zaprezentujemy zdjęcia kolejnych osób walczących o występ w finale, podajemy tych szczęśliwców, którzy już się w nim znaleźli. Z każdej eliminacji dołączy do nich również autor zdjęcia, który otrzyma "dziką kartę" od redakcji czecho.pl.

Głosowanie w tej części konkursu zakończyło się dokładnie o północy. W wielkim finale, który odbędzie się w październiku na pewno spotkają się fotografie: "W lustrze" Jerzego Pietrzaka, "Staw Cyranka" Marcina Gadochy i "Port nad jeziorem" Mateusza Kamińskiego.

Nie oznacza to jednak, że pozostali stracili szansę na główną wygraną. W październiku przed wielkim finałem, redakcja czecho.pl zdecyduje, które ze zdjęć otrzyma "dziką kartę" i powalczy o nagrodę - 1000 zł!

[fotowakacje=e1:2007]

smm / czecho.pl

---------------------

Jeżeli nie wysłałeś jeszcze zdjęcia, a chcesz się z nami podzielić swoimi wakacyjnymi wspomnieniami i wygrać 1000 zł, to nie zwlekaj i prześlij swoje fotografie (maksymalnie dwie! Z imieniem i nazwiskiem autora, krótkim opisem oraz datą zrobienia zdjęcia) na adres redakcja@czecho.pl. Na portalu pless.pl zostanie opublikowana i weźmie w konkursie co najmniej jedna z nich!

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.