czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 5 lutego 2021
  • 14 lutego 2021
  • wyświetleń: 5196

Występ "Movimento" z udziałem publiczności już w Walentynki!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

W ostatni weekend tegorocznego, dotąd smutnego Karnawału Czechowicki Teatr Muzyczny "Movimento" wraca na scenę Miejskiego Domu Kultury z koncertem "Miłość ci wszystko wybaczy". Koncert odbędzie się w Walentynki, 14 lutego 2021 o godzinie 15.30.

Reklama

- Wydarzenie to planowane było początkowo w formie online, jednak dzięki otwarciu kin i teatrów od publiczność będzie miała okazję zobaczyć je na żywo - informuje Barbara Bielaczyc, założycielka oraz prowadząca Teatr Muzyczny "Movimento".

W programie będzie okazja usłyszeć utwory operetkowe, musicalowe oraz pieśni związane z tematyką miłosną. Oprócz solistów Movimento na scenie pojawią się tenor Rafał Majzner, tancerka Wioleta Waliczek oraz skrzypaczka Małgorzata Koba. Przy fortepianie zasiądą Natalia Firlej i Ewelina Stanclik. Koncert poprowadzi Barbara Bielaczyc.

Obowiązuje zasada wypełnienia widowni do 50 %. Bilety w cenach 15 i 20 złotych można nabyć w sekretariacie MDK Czechowice-Dziedzice, kasie kina "Świt" oraz poprzez portal http://www.biletyna.pl.

Występ "Movimento" z udziałem publiczności już w Walentynki!
Występ "Movimento" z udziałem publiczności już w Walentynki! · fot. MDK Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj