czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 10 lutego 2021
  • 19 lutego 2021
  • wyświetleń: 3381

Wykład: Klejnoty zamiast uczuć - prawdziwa historia księżnej Daisy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Za nami:

Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza w piątek, 19 lutego o godz. 17.00 na wykład historyk sztuki i konserwator zabytków Marty Dąbrowskiej. Będzie on transmitowany na bibliotecznym Facebooku. To wydarzenie w ramach Akademii Pięknego Czasu.

Reklama

- Drodzy Słuchacze Akademii Pięknego Czasu! Stęskniliście się za nami choć trochę? My za Wami bardzo! Dlatego wracamy w takiej formie, w jakiej jest to możliwe i bezpieczne w dzisiejszych czasach. Serdecznie zapraszamy na pierwsze, ale nie ostatnie, spotkanie online. Luty to miesiąc miłości, zatem temat prelekcji nie jest przypadkowy... Spotkajmy się przed ekranami komputerów, skoro nie możemy inaczej. Kanapa, koc, kubek aromatycznej kawy albo gorącej herbaty i interesujący wykład to doskonały plan na początek weekendu, prawda? Do zobaczenia - zachęcają organizatorzy.

Link do profilu - kliknij tutaj.

klejnoty zamiast uczuć - wykład o księżnej Daisy

ar / czecho.pl

źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj