czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 19 marca 2021
  • 21 marca 2021
  • wyświetleń: 3094

[WIDEO] My tylko na chwilę - Ty ciągle w drodze - nowy klip

Na początku marca miała miejsce premiera teledysku i remiksu piosenki "Ty ciągle w drodze" lokalnej grupy My tylko na chwilę. Zapraszamy do obejrzenia klipu zrealizowanego w Skoczowie i okolicach.

ReklamaCzłonkowie zespołu My tylko na chwilę pochodzą ze Śląska Cieszyńskiego - z okolic Bielska, a dokładniej Brennej, Goleszowa i Cieszyna. Ada Żemła - gitarzystka oraz manager zespołu pracuje w jednej z prywatnych bielskich szkół muzycznych Yamaha.

Grupa zarejestrowała dotychczas 2 single, z czego jeden również w wersji remiksu. Jak wspomina menadżerka, ich piosenki są grane w kilkudziesięciu rozgłośniach radiowych nie tylko w Polsce. Znajdują się też na listach przebojów, zajmując bardzo często miejsca na podium.

Teledysk do remiksu "Ty ciągle w drodze" został realizowany w lutym 2021 roku głównie w Skoczowie. Na uwiecznionych kadrach możecie zobaczyć okolice dworca Skoczów-Bajerki, Stawy na Górnym Borze oraz Kaplicówkę. Sceny początkowe zostały nakręcone w Iskrzyczynie, niedaleko Skoczowa.

Zapraszamy do śledzenia fanpage zespołu:
https://m.facebook.com/MyTylkoNaChwile

my tylko na chwilę

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.