czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 19 września 2007
  • wyświetleń: 3249

Międzynarodowy Piknik Lotniczy

W dniach 22-23 września na bielskim lotnisku w Aleksandrowicach odbędzie się IV Międzynarodowy Piknik Lotniczy Euroregionu Beskidy. To impreza, której nie powinni opuścić fani maszyn latających.

Zobaczymy m.in. pokaz zespołu akrobacyjnego Sił Powietrznych Biało-Czerwone Iskry z Dęblina oraz zespół Żelazny na samolotach Zlin. Szybowcem akrobacyjnym "poszaleje" Jerzy Makula, z samolotu desantowego wykonany zostanie desant wojsk spadochronowych, zaprezentują się szybownicy, skoczkowie spadochronowi, przedstawiciele lekkiego lotnictwa - ULM-y, paralotnie, lotnie.

Nie zabraknie również i modelarzy na czele z wielkim modelem samolotu Extra 300. Będziemy mieli okazję zobaczyć ciekawe śmigłowce, samoloty akrobacyjne, szybowce, sprzęt latający z kategorii "specjalnych".

Jak zwykle gorąco będzie od licznych stoisk z żywnością i napojami, także specjałami góralskimi. No i oczywiście muzyka, pokaz sztucznych ogni.

new / czecho.pl

Źródło: www.gorpol.pl

------------------------------------------------

www.aeroklub.bielsko.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=102&Itemid=77 class=dodaj target=_blank>[zobacz szczegółowy program]

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.