czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 30 sierpnia 2007
  • wyświetleń: 1416

Tegoroczny rekord portalu czecho.pl

Czechowicki portal czecho.pl odnotował kolejny rekord - w poniedziałek 27 sierpnia portal odwiedziło 4798 osób. To najwyższy wynik pojedynczego dnia w tym roku!

Największe zainteresowanie towarzyszło XXXIII Dniom Czechowic-Dziedzic i relacji z organizowanych w Lasku oraz na Stadionie MOSiRu imprez czy koncertów grup Dżem i Kombii. W ciągu trzech dni (stan na czwartek, godzina 9.49) artykuł o największej imprezie w mieście przeczytano 16 tys razy!

Portal czecho.pl jest odwiedzany w ostatnich dniach przez blisko 4000 osób. Zainteresowanie wiadomościami z naszej gminy jest coraz większe, a dobry wynik z poniedziałku motywuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy, większej liczby informacji i niespodzianek dla Czytelników.

Obecnie na portalu czecho.pl trwa konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie z tegorocznych wakacji. W puli nagród znalazły się m.in. odtwarzacze mp3, natomiast zwycięzca zgarnie 1000 zł w gotówce!

Zapraszamy do odwiedzania portalu czecho.pl!

Zespół redakcyjny czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.